Ukraina kpi sobie z Polski.Zresztą po raz kolejny.


Via internet:Dziś w Berlinie (a jakże) rozpoczną się rozmowy szefów MSZ Niemiec, Francji, Ukrainy i Rosji. Oczywiście bez przedstawiciela Polski, która od wielu miesięcy robi co może, aby być adwokatem Ukrainy. Czytaj: na własne życzenie wkłada palce pomiędzy drzwi.

Zgadzam się więc z europosłem Saryusz-Wolskim (chyba po raz pierwszy), że Ukraina nie powinna godzić się na te rozmowy bez udziału Polski. Niestety jednak ukraiński „Król Czekolady” i premier Arsenij Jaceniuk, w którego rządzie jest kilku banderowców ze „Swobody”,  potraktowali swoich polskich sojuszników jako zbędny balast. Stało się to w myśl starej zasady: Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. No chyba, żeby znów trzeba byłoby przepompować kolejną partię pieniędzy z Warszawy do Kijowa, to wtedy polski rząd, w tym zwłaszcza Radek Sikorski,  znów na coś się przyda.

Dogadywanie się wspomnianej czwórki ponad głowami Polaków budzi też inne obawy. 23 sierpnia będziemy mieli 75 rocznicę zawarcia paktu Ribbentrop – Mołotow. Oby nie było powtórki z historii.

PS. Embargo Ukrainy na polską wieprzowinę nadal trwa. Teraz więc obok jabłek powinniśmy zajadać się także swojską golonką i kiełbasą, którą gardzą Ukraińcy.  Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zjeść wszystką żywność, która zamiast pójść na Wschód zalega w magazynach.

Autor,Link,Zródło:

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=9763

P.S.Proszę przekazywać i popierać:

Buduj z Bratem Albertem i siostrami Radwańskimi dom dla niepełnosprawnych    01-08-2014, 07:59
Pomóż Fundacji im. Brata w Radwanowicach, która rozpoczęło budowę kolejnego domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, będących sierotami. Tym razem jest to nowy pawilon przy istniejącym już Domu Pomocy Społecznej przy ul. Helenówek 7 w Łodzi.

Nowy pawilon, budowany od fundamentów, będzie posiadać pokoje mieszkalne dla nowych podopiecznych oraz sale rehabilitacyjne. Na dokończenie inwestycji brakuje 354 tys.

Akcję zbierania funduszy wspierają tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie, od lat związane z podopiecznymi Fundacji im. Brata Alberta.

Każdy może pomóc, poprzez kliknięcie na specjalnie utworzonej stronie w czerwone serce i zadeklarowanie pomocy .

  1. zbudujzalbertem.pl

Informacje i zdjęcia z budowy są na FB

https://www.facebook.com/pages/Zbuduj-z-Bratem-Albertem/325721637590586?sk=timeline
Liczy się każda kwota!

Bądź dobry jak chleb!

Prześlij link do tej strony swoim znajomym i przyjaciołom!

Szczęść Boże!

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
prezes Zarządu Krajowego Fundacji im. Brata Alberta

  1. albert.krakow.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s