Nagonka na Rosję.


Dziennikarze robią punkty u swych panów wymyślając wciąż nowe zaczepki. Oto co wymyślił niejaki Mańka (dokładnie za Onetem.pl, 15.08.2014).

„Geopolityczny plan Putina: reaktywacja imperium zła!

Dziś Putin nie jest pre­zy­den­tem. Jest carem. Dzię­ki ope­ra­cji na Ukra­inie stał się naj­bar­dziej wy­ra­zi­stym przy­wód­cą, je­dy­nym sam­cem alfa na glo­bal­nej are­nie. To jed­nak za­le­d­wie część bar­dziej am­bit­ne­go

Nie ma sensu  dalej  cytować propagandy  skierowanej przeciw gospodarce i przemysłowi w Polsce gdyż embargo ze strony USA i EU jest iluzją i wyjątkowo kontraproduktywne.

Kochani,przecież Francja,Wielka Brytania,Szwajcaria lekceważą embargo i realizują swoje plany z Rosją.Jak  ocenia inny dziennikarz Bogusław Jeznach znany,kontrowersyjny realista,którego cytuję  często nowyekran.info.

„Wg Mańki nie ma zatem problemu na Ukrainie (zapewne tak, jak nie ma problemu w Palestynie). Wszystko, co złe ulęgło się – wiadomo, jak zawsze – w szatańskiej głowie Putina, który wyreżyserował sobie cały ten konflikt w sprytnie obmyślonym kalendarzu między dwiema imprezami sportowymi, po to by dogodzić swym męskim hormonom. Bo tak był szkolony w KGB. Gdyby zlikwidować Putina, tęczowe Imperium Dobra czyli USrael i NATO, znowu jedynie słuszne, mogłyby bez przeszkód rozwijać się aż po geopolityczny horyzont i „związek ich bratni ogarnąłby ludzki ród”. A tak, „krwawy trud” musi jeszcze troszkę potrwać…”

Hm, mając takich analityków i śledczych jak Mańka przynajmniej wiemy komu w Polsce będą przyznawać kolejne nagrody…

Autor,Zródło,Link,cytaty:

http://jeznach.neon24.pl/post/112059,geopolityczny-plan-putina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s