M.Dakowski:Gdzie są wyniki PiSu z wyborów do Europarlamentu?


Via Internet::[ A ja, z ekipą, parę razy proponowałem PiS-owi sposób policzenia głosów szybko, tanio i bez blamażu. Mirosław Dakowski ]

Skoro nie poszło… Który działacz PiS – u poniósł odpowiedzialność za to, że w poszczególnych rejonach Polski nie udało się policzyć głosów? Czy jakiś członek zarządu okręgowego został wyrzucony z partii? Czy komuś spadł włos z głowy za ten blamaż? Domagamy się sprawiedliwości wobec tych, którzy są odpowiedzialni za to, że polskie państwo nie działa, a gdzie odpowiedzialność w strukturach partii, która ma w tym kraju objąć władzę? Tak Panie Prezesie będzie wyglądało rozliczanie miernot politycznych za Pana rządów?

Deklaracja Prezesa wisi tutaj do dziś: http://uczciwe-wybory.pl/

Przypominam, że wyniki PiSu miały być opublikowane tydzień po eurowyborach. Owszem możemy dalej psioczyć na TW Stokrotki i inne magdalenkowe bękarty medialne i polityczne, ale co to zmieni jeżeli w największej opozycyjnej partii tak wiele nie działa jak należy? Chcemy zmieniać Polskę, zacznijmy od siebie. Nie wydaje mi się żeby masowe przyjmowanie spadochroniarzy z Platformy do PiSu (co obecnie ma miejsce), pomogło temu krajowi, bo gdy ci ludzie dojdą do władzy, będą robili to samo co obecna PO.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/gdzie-sa-wyniki-pisu-z-wyborow-do-europarlamentu.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s