Ukraina- ukrofaszyści masowo mordują rosyjską ludność cywilną


a1,9Ukraina- ukrofaszyści masowo mordują rosyjską ludność cywilną. Ukraińscy okupanci kontynuują czystki etniczne rosyjskiej ludności. Jak twierdzi szef Ługańskiej Republiki Ludowej, Walierij Bołotow, po tym jak ukraińskie siłowiki wzięli miejscowość pod kontrolę to rozpoczęli strzelanie do cywilnych mieszkańców, głównie do mężczyzn. Tylko w ciągu doby w Sczastje zamordowano ponad 100 ludzi. Natychmiast po zajęciu wioski wpłynęła informacja, że rozstrzelano około 7, wziętych do niewoli, powstańców pospolitego ruszenia.

a1,99

Być może, że to oni widnieją na fotografii opublikowanej przez ukrofaszystów z batalionu „Ajdar”. Jeden ze zwolenników Ługańskiej Republiki Ludowej opowiedział mediom, że po zajęciu Sczastja ukraińscy żołnierze sformowali kolumnę pancerną i ruszyli w kierunku Ługanska. W sieciach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, że powstańcy pospolitego ruszenia zablokowali drogę do Ługanska wysadzając most dla pieszych biegnący nad drogą. Jak stwierdzili sami ukraińscy oprawcy batalionu „Ajdar” to „według rezultatów oczyszczania Sczastja zabito prawdopodobnie 58 terrorystów (liczenie trwa), raniono ponad 100, pozostali rozproszeni”. Przy tym informacja kończy się następująco: „Pomoc batalionowi „Ajdar” być może przeleje pieniądze na następujące konta Privatbank’u”. Oprawcy są praktyczni, rozstrzelali cywilów, wpłacajcie na konto.


Siergiej Wołodin


Za: http://novorus.info/news/events/23609-massovyy-rasstrel-karatelyami-mirnyh-zhiteley-v-lunaskoy-oespublike.html


Data publikacji: 16.06.2014


Przekład: RX


Wolna Polska – Wiadomości Wolna Polska – Wiadomości – Informacje Świat Polska

Original

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Ukraina- ukrofaszyści masowo mordują rosyjską ludność cywilną

  1. Ależ wszędzie morduje się ludność rosyjską nie tylko na Ukrainie. Ostatnio byłem świadkiem jak Rosjanin wypił w Polsce duszkiem pól litra denaturatu i wkrótce zmarł. Zamordowali go Polacy, gdyż odmówili spożycia z nim razem tego znakomitego napoju.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s