Dugin- Rosja na progu katastrofy.


Alieksandr Dugin: Rosja na progu katastrofy. To może być kwestia godzin.


15 czerwca w Centrum Informacyjnym „Południo-wschodni front” miał miejsce wywiad przeprowadzony, za pomocą skype, z Moskwy z udziałem politologa, profesora kierującego katedrą socjologii stosunków międzynarodowych Wydziału Socjologicznego MGU (Moskiewski Uniwersytet Państwowy), Alieksandra Dugina.


„Sytuacja jest katastrofalna we wszystkich aspektach”-powiedział Alieksandr Dugin. „Kiedy w Gruzji używano systemów artyleryjsko-rakietowych „Grad” to Rosja, nie wahając się, wprowadziła sily pokojowe na terytorium niepodległego, suwerennego państwa. Ale teraz, kiedy jeszcze gorzej bombardują Donbass, Rosja z jakiegoś powodu milczy. Dla mnie jest to niezrozumiałe. Dlaczego nie pomagamy naszym braciom? Przecież ludzie proszą o ratunek, proszą o ratowanie ich dzieci. I na tle codziennego ludobójstwa cywilnej ludności, mordowania ludzi za to, że oni uważają siebie za Rosjan, my prowadzimy rozmowy o gazie. Jakie rozmowy? Z ukraińskim neo-nazistowskim rządem negocjacje są niemożliwe i nie mają sensu! Oni znieważają nas, mordują naszych braci a my prowadzimy z nimi negocjacje. Dobry faszysta, z którym można negocjować, to martwy faszysta!”.


UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

 

Za: http://www.anna-news.info/node/17126

Data publikacji: 15.06.2014

Zamieścił: RX

Wolna Polska – Wiadomości Wolna Polska – Wiadomości – Informacje Świat Polska

Original

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Dugin- Rosja na progu katastrofy.

  1. Rosja, Sowiety i Ruso-Sowiety stoją na progu od setek lat, i nie ma komu kopnąć tego zmurszałego pieńka. Wręcz przeciwnie wzmacnia się go, sztukując przy międzynarodowej pomocy ubytki, jak tylko się da. Jak długo?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s