Ćwiąkalski: odpowiedzialność za upublicznianie treści jest po stronie upubliczniającego czy zdrajców Polski?Dla polityków P.O. Polska praktycznie nie istnieje.


Odpowiedzialność prawna za upublicznienie treści spoczywa na tym, który je publikuje – mówi b. minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski. Wiceszef PO Cezary Grabarczyk pytany o odpowiedzialność polityczną w związku z treścią nagrań „Wprost” odpowiada: „może być następstwem tego, co usłyszymy”.Wczoraj wieczorem „Wprost” upublicznił nagranie, na którym słychać, jak szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz rozmawia z prezesem Narodowego Banku Polskiego Markiem Belką i byłym ministrem Sławomirem Cytryckim o hipotetycznym wsparciu przez NBP budżetu państwa kilka miesięcy przed wyborami, które może wygrać PiS; Belka w zamian za wsparcie stawia warunek dymisji…Teraz już nikogo w Polsce nie przekonacie .

„„Ch… , dupa i kamieni kupa” – najbardziej lapidarne określenie rządów PO i Donalda Tuska, jego wyborców i sojuszników pozostanie już na zawsze w historii Polski i ludzkości dzięki minstrowi spraw wewnętrznych tego rządu, Bartoszowi Sienkiewiczowi, prawnukowi literackiego noblisty Henryka Sienkiewicza.To najlepsze określenie programu politycznego realizowanego na terenach gdzie „polskość to nienormalność”. Mam nadzieję, że teraz najbardziej zauroczeni wyborcy PO ujrzą to co ludzie niepodatni na wieloletnią ohydną manipulację widzą od początku – wielkie nic, afery, kupę oszustów i cwaniaków.

To wszystko stoi tylko na jednym elemencie – strachu opartego na Jaroslawie Kaczyńskim. Gdyby ten człowiek umarł, cała narracja PO ległaby w gruzach. Ale jak widać niezbadane są wyroki Boskie. Kto wie, czy B. Sienkiewicz nie zostanie kiedyś ogłoszony wybawcą od mafijnych rządów D. Tuska i B. Komorowskiego. Bo nie można zapominać, że to wszystko dzieje „w przytomności” obu panów „p”.”

Original

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s