Rządzą nami ZOŁZy – złodzieje, oszuści, łajdacy, zdrajcy.To jest hańba, oni powinni pójść pod sąd.


Voa internet.”Oni zrobią wszystko, co w ich mocy – każdy szczegół jest dla nich ważny, by oszukać na jednym punkcie procentowym.Dla tej szajki małpoludów od manipulacji, tych separatystów szkolonych w Moskwie… Przecież PKW była szkolona w Moskwie, co jest skandalem samo w sobie. To jest hańba, oni powinni pójść pod sąd.”

Jak oni mają czelność liczyć nasze głosy.Specjaliści z Moskwy… W następnych wyborach może być jeszcze trudniej. To jest dla nich ćwiczenie, co oni mają zrobić, jak dalej oszukiwać, by wykiwać naród, oszukać i dalej kraść bezkarnie.

 

Tak ocenia  sytuacje po wyborach do EU,mistrz Pietrzak w wywiadzie na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/pietrzak-podejrzewam,-ze-falszowali,10727509541#ixzz32qooTT5i w  rozmowie ze Stanisławem  Żaryniem.Polecamy.Wywiad znajdziecie państwo   również na portalu http://wirtualnapolonia.com/2014/05/26/rzadza-nami-oszusci-zdecydowani-bezwzgledni/

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Rządzą nami ZOŁZy – złodzieje, oszuści, łajdacy, zdrajcy.To jest hańba, oni powinni pójść pod sąd.

 1. Tajemnicze poczynania hunty wojskowej z Gdańska

  Jest to tajemnicza jednostka, która za cel postawiła sobie wykształcić zdalnych morderców i szpiegów. A że nie dysponuje zbyt zasobnym budżetem, więc uciekają się do działań wysoce niezgodnych z prawem. Prowadzą swoje eksperymenty na ludziach bez ich wiedzy i zgody.
  Co więc hunta wymyśliła aby terroryzować swoje ofiary a jednocześnie nie rzucać się w oczy? Wykształcili metody ataku na odległość. A jednocześnie traktują to jako ćwiczenia wojskowe. Tyle, że ściśle tajne. Dla niektórych ludzi będzie to nowością, o której do tej pory nie zasłyszeli nigdzie. Jednak nie jest to mitem, od tego typu ataków wielu ludzi zostało doprowadzonych do zgonu.
  W normalnych warunkach zdrowego trybu życia i odżywiania w zasadzie nie ma jak dojść do uszkodzenia mózgu. Ale jednak osoby cieszące się świetnym zdrowiem i prowadzące aktywny tryb życia w tym fizyczny nagle doznają bardzo dziwnych i rozwlekłych uszkodzeń mózgu za sprawą zdalnych ataków tej hunty wojskowej. Metodami tymi mordercy ci potrafią także doprowadzić do uszkodzenia innych organów ciała.
  Zaś inne ich metody walki testowane na ludziach to wojna psychologiczna. W ten sposób doprowadzają swoje ofiary do skrajnego wyczerpania nerwowego.
  Jestem całkowicie pewny, że eksplozja w 10 piętrowym budynku w Gdańsku 19 lat temu to była ich robota. Tak wykończyli zdalnymi metodami człowieka, że ten ostatkiem swoich sił, w afekcie wysadził piwnicę budynku w powietrze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s