Jak odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu.


Oto prezentacja aplikacji na Androida, dzięki której w bardzo łatwy sposób będziecie mogli wykonać przywracanie zdjęć na swoim telefonie z Androidem. Jeżeli przez przypadek skasujecie jakąś fotografię to w łatwy sposób można ją teraz będzie odzyskać. Zdjęcia jak wiadomo są dla nas ważne i często to fantastyczne pamiątki. A to pytanie jak przywrócić usunięte z telefonu zdjęcia niech więcej nie będzie dla was problemem i zmorą, która spędza wam sen z powiek.

Aplikacja która pozwala na przywracanie zdjęć jest dostępna za darmo co jest ogromnym jej plusem. A do tego ta aplikacja działa na wszystkich wersjach Androida, więc każdy z was będzie mógł ją przetestować, sprawdzić i jej używać.
Warto zobaczyć jak za darmo odzyskać skasowane zdjęcia, bo to na pewno kiedyś się wam przyda. Oczywiście obyście nie musieli odzyskiwać zdjęć przypadkowo skasowanych ale wiecie, że to różnie w życiu bywa.

Linki do pobrania aplikacji macie w składnikach a w razie pytań, niejasności, próśb czy jeszcze czegoś innego piszcie na mój e-mail: android@rzkk.tk

Original

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s