ANTY-Polskie Media W III RP?


Via Internet.Kontrowersje.Fakty czy Fikcja?

DOMAGAJMY się NATYCHMIASTOWEGO rozliczenia z działalności i ZLIKWIDOWANIA działalności PROPAGANDOWO-OSZUKAŃCZEJ zwalczającej polski interes gospodarczy / FINASOWY w Polsce przez niemiecko-żydowski koncern OŚMIORNICY tzw. „Grupa Polskapresse” która jest częścią Verlagsgruppe Passau.

Ta anty-polska niemiecka grupy medialna GRASUJACE w Polsce z pełnym CYNICZNYM wyrachowaniem SZKODZI interesowi polskich obywateli oraz zwalcza instytucje Państwa polskiego !

Ten koncern INDAGUJE oraz jest pośrednikiem w WYMUSZANIU na polskich urzędnikach państwowej administracji publicznej do budowania ZBĘDNYCH, kompletnie NIE potrzebnych inwestycji w Polsce, kupywania w Niemczech sprzętu i wyposażenia do tych obiektów przez III RP na KREDYT w niemieckich bankach oraz „centralnych bankach” UE.

Ten ŻYDO-NIEMIECKI koncern kontroluje wielką część rynku codziennych dzienników POLSKO-JĘZYCZNYCH w naszym Kraju.
Wydaje 10 dzienników regionalnych, a w tym też w tym 8 połączonych wspólną marką: “Polska” a są to:

1 – Dziennik Bałtycki
2 – Dziennik Łódzki
3 – Dziennik Zachodni
4 – Gazeta Krakowska
5 – Gazeta Wrocławska
6 – Głos Wielkopolski
7 – Kurier Lubelski
8 – Express Ilustrowany

Za każdym razem, gdy się umieszcza jakąś OBIEKTYWNĄ opinie na wydaniu internetowym obojętnie w którym z tych powyższych NIEMIECKICH polsko-języcznych dzienników, nie zgadzając się za autorem tekstu, NATYCHMIAST moja opinia jest CENZUROWANA to znaczy oczywiście USUWANA !!!

Wszystkie te powyższe POLSKO-JĘZYCZNE ANTY-polskie dzienniki zawsze przed wyborami do Sejmu lub Senatu indagują do głosowania na polskich obywateli, ale z mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce, którzy są NIECHETNI instytucji Państwa Polskiego oraz ZAJADLE zwalczają etnicznych Polaków !

Ponadto ten koncern prasowy CELOWO działa na SZKODĘ w następujący sposób:

1. Wznieca bardzo poważne KONFLIKTY społeczne,
2. Wznieca INTRYGI polityczne pomiędzy politykami publikując oszukańcze teksty
4. Celowo SKŁUCA oraz ZABIJA klina pomiędzy Polakami zamieszkałymi w Kraju, a Polakami wygnanymi z Polski za granice na banicje zarobkową oraz Polonią światową w poczegulanych krajach.
5. Sieje NIHILUIZM w polskim społeczeństwe INSYNUJAC, że Polacy jako ludzie są NIC NIE warci oraz pariaszami świata,
6. ZAKŁAMUJE historie Polski orz ja celowo przeinacza,
7. Szydzi z polskich Królów i Bohaterów Narodowych
7. Wyśmiewa się z polskiej kultury
8. Szydzi z polskości jako ciągłości Państwa Polskiego.
9. Indaguje do rozbicia Państwa Polskiego w celu podporzadkowania tych rozbitych terytorów wobec sąsiadujących państw.
10. Indaguje do separatyzmu regionalnego w Polsce
11. Wznieca konflikty pomiędzy mniejszościami narodowymi zamieszkałymi na terytorium Polski.
12. Indaguje do popełniana przestępstw kryminalnych opisując w szczegółach inne dając instrukcje jak te przestępstwa popełniać.
13. Zachęca do wyrzekania się polskości
14. Zachęca do deptania Polskiej Konstytucji oraz deptania Kodeksu Karnego.
15. Wyśmiewa i szydzi z różnych religii oraz wyznań zarejestrowanych w Polsce.
16. Zachęca do działania na szkodę polskiej gospodarki oraz polskich finansów
17. Zachęca do korupcji polskich urzędników państwowych
18. Zachęca do serwalizmu polskich urzędników wobec obcych państw po przez chwalenie takich sytuacji.
19. Zachęca polskich obywateli i urzędy państwowe do życia na kredyt
20. Inspiruje do sodomy igomory moralnej w III RP
21. Seksualizuje dzieci w Polsce

Ponadto ta NIE polska propagandowa OŚMORNICA wydają w Polsce jeszcze 90 tygodników lokalnych oraz bezpłatną gazetę miejską “Nasze Miasto”.
Średnia dzienna sprzedaż wszystkich dzienników to prawie 320 tys. egzemplarzy !

Ponadto okopali się Polsce ROZCZĄC sobie prawo na MONOPOL wydawania wydawnictw o programach telewizyjnych pod nazwami:

1. Tele Magazyn
2. Super Tele
3. TV Pilot

Zajmuje się również wydawaniem magazynów:

1. Moto Express
2. Autogiełda Wielkopolska
4. Jarmark
5. Motojarmark

Ponadto OŚMIORNICA publikuje bezpłatny dziennik “Echo Miasta” ukazujący się dwa razy w tygodniu w SIEDMIU miastach Polski reklamując szczególnie wyroby NIEMIECKIE i nie produkowane w Polsce.

Ta NIEMIECKA OŚMORNICA tzw. „Grupa Polskapresse” która jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy grasująca w Polsce ZAWŁASZCZYŁA sobie 100 proc. udziałów w spółce Polski Dom Medialny, wydawcy “Dziennika Polskiego”.

Ta ANTY-polska OŚMIORNICA NIEMIECKA „Polskapresse” jest współwłaścicielem serwisu ogłoszeniowych:

1. Gratka.pl
2. Alegratka.pl,
3. Motofakty.pl
4. NaszeMiasto.pl. – miejskiego portalu informacyjnego w 8 miastach wojewódzkich w Polsce.

Prezesem tej NIEMIECKIEJ OŚMORNICY „Polskapresse” jest Dorota Stanek, z wykształcenia ekonomistka i zawodowy sportowiec (była kapitanem pierwszoligowej drużyny w Niemczech). Pracowała w niemieckiej firmie motoryzacyjnej BMW. Obecnie dowodzi dużą częścią polskiej prasy. W 2013 r. znalazła się na liście “Home&Market” jako jedna z “50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce” która PARALIŻUJE Panstwo Polskie działając na SZKODE polskich obywateli.

Środki masowego przekazu, zwane skrótowo mediami, stanowią dziś najważniejszy czynnik STEROWANIA społeczeństwem. Służąc przez te media WYBRANEJ władzy, wspomagają jej godne i niegodne działania oraz rozpowszechniają i utrwalają ŚWIATOPOGLAD uznany przez NICH za JEDYNIE słuszny, który działa w INTERESIE NIEMIEC ze strata dla polskich obywateli.

Rynek prasowy w obecnej III RP jest identyczny jak kiedyś krajach skolonizowanych w Afryce, że wszystkie NAJWAZNIEJSZE tytuły prasowe są własnością państw kolonialnych, który też wychowuje „kolonialne elity” oraz kształtują umysły tubylców aby byli posłusznymi WASALAMI globalistów zagranicznych.

Praktycznie teraz NIE MA w całej Wielkopolsce, na Śląsku i Pomorzu ANI jednego polskiego dziennika prasowego, działającego w interesie polskim, gdyż wszystkie tytuły są OPANOWANE przez ZAGRANICZNE koncerny, które MANIPULUJA politycznie jak tylko chcą polskim obywatelem, formują umysły etnicznych Polaków jak PLASTELINĘ !

Inny sposób działania ZAGRANICZNYCH koncernów prasowych w Polsce i zdobywania przez nie nowych rynków jest prosty. Polega na tym, że tworzy się polskojęzyczną MUTACJĘ zachodniego tytułu, nowy tytuł lub KUPUJE STARY, by następnie poprzez olbrzymią kampanię reklamową i dumpingową cenę zdobywać czytelników, a gdy konkurencja, czyli pismo krajowe, padnie, podnosi się cenę i zostaje się MONOPOLISTĄ.

Kiedy NACZELNY jakiegoś POLSKO-JĘZYCZNEGO dziennika wydawanego w III RP dostaje parę tysięcy Euro pensji od NIEMIECKEGO koncernu grasującego w Polsce, to taki „naczelny” przestaje zwracać uwagę, czy to, co proponuje jego gazeta, jest DOBRE dla kraju tubylców czyli polskich obywateli, zgodne z polską racją stanu.

Będzie z całą mocą występował za całkowitą niczym nie skrępowaną „wolnością” dla ZAGRANICZNEGO obcego kapitału, wyprowadzania 100% zysków z Polski, NIE płacenia podatków w Polsce.
Taki naczelny gazety POLSKOJĘZYCZNEJ w III RP zawsze występuje za najszerszym WYKOŻYSTANIEM polskiego zaplecza na rzecz NIEMCÓW i będzie OŚMIESZAŁ , NISZCZYŁ nurty niepodległościowe w gazetach znajdujących się jeszcze w rękach polskich, będzie zwalczał PRO-POLSKIE partie polityczne, będzie WALCZYŁ z tymi, którzy mówią o przerażającej korupcji w polskiej gospodarce lub SERWALIŹMIE elit politycznych w Polsce na rzecz interesów zagranicznych, będzie przeciw lustracji lub PRZECIW zwalczaniu ZŁODZEJSTWA oraz wspierał ZADŁUŻANIE Polski w niemieckich bankach lub UE lub z New Yorku …

Albo, jak czynią gazety wychodzące na Śląsku lub Pomorzu należące do Passauer Neue Presse lub innych NIEMIECKICH będzie OŚMIESZAĆ prawa Polski do tych ziem wspierając ROZCZENIOWCÓW z Niemiec !!!.

Polski system informacyjny i medialne ośrodki w obecnej III RP przestały panować nad sytuacją bo zostały ZAWŁASZCZONE przez OŚMORNICE kapitału ZAGRANICZNEGO, usiłującego zmusic, aby Polacy PRACOWALI na OBCYCH jak w kraju KOLONIALNYM w XIX wieku w Afryce, a wiadomo, że dobrze skoordynowane działania informacyjne mogą obecnie służyć nowym formom uzależnienia, podboju Polski „bez dobywania miecza”.

NIESTETY, ale „polska władza” przekupnych SERWALISTÓW w III RP „warszawki” jako POPYCHADŁA zagranicznego kapitału zwłaszcza ta w ostatniej dekadzie doprowadziła do takiej sytuacji, że główne źródła przepływów informacyjnych w Polsce, które powinny być źródłami procesów wiążących nasz system społeczno-gospodarczy w jeden sprawny mechanizm pracujący na POMYLŚNOŚĆ polskich obywateli, znajdują się obecnie POZA granicami kraju.

Oznacza to, że i źródła rzeczywistej władzy nad Polską też się TAM znajdują ZA GRANICĄ, co działa z oczywistą SZKODĄ dla polskich obywateli obojętnie gdzie oni mieszkają !!!

Info,Zródło:wirtualnapolonia.com

Orginał:http://www.madeinpolska.net/firmy-wyprzedane/

Reklamy

2 myśli w temacie “ANTY-Polskie Media W III RP?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s