Apel Matki Karela Goldbaum z Warszawy.Pobity po jego reakcjach na Facebook.


Jej Syn pobity w Warszawie za jego akcje na Facebook.com

Drodzy ludzie/zwierzęta (po dzisiejszym zdarzeniu nie wiem jak zwracać się do czytających ten wpis). Dziś w nocy o godzinie 0:16 podczas powrotu do domu mój syn, Karel, został dotkliwie pobity przez ośmiu mężczyzn „w imię wielkiej polski”. Tak przynajmniej twierdzili okoliczni mieszkańcy (po wydawanych na podwórku okrzykach), którzy wezwali policję. Sprawcy są nieznani, ponieważ na twarzach mielikominiarki i jak dotąd nie udało się ich zidentyfikować, albowiem uciekli z miejsca zdarzenia.

Prawdopodobnie to członkowie neofaszystowskich, nacjonalistycznych warszawskich środowisk „patriotycznych”, którzy już wcześniej odgrażali się mojemu synowi na facebooku i w internecie. Najprawdopodobniej Karel został pobity za swój film na youtube – „BEKA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO”, w którym skrytykował i wyśmiał przegrane Powstanie Warszawskie.

W tym momencie Karel leży nieprzytomny w szpitalu i nie wiadomo kiedy odzyska przytomność oraz czy odzyska kiedykolwiek całkowitą sprawność. Lekarze określili stan, jako ciężki. Proszę nie kontaktować się z nami, ani nie próbować szukać Karela, ponieważ nie życzę sobie w szpitalu żadnych gości.
Proszę pamiętać również, że adres, który krąży w sieci jest adresem mojej niepełnosprawnej siostry, której Karel do tej pory często pomagał i przy następnym „żarcie” w postaci zamówionych kurierem za pobraniem paczek, osobiście złożę zawiadomienie do prokuratury o nękaniu.
Podobno sprawcy krzyczeli do mojego syna, że „wpie*dolą mu jak Hitler jego starym” w imię „Boga, honoru i ojczyzny”. Nie wiem jakiego Boga ci ludzie wyznają, ale jeśli każe on im bić innych za kręcenie video blogów w internecie, to ciekawa jestem co ów Bóg robi ze swoimi wyznawcami po ich śmierci… Wesołych Świąt, my już dostaliśmy swój świąteczny prezent od polskich patriotów…
Ze względów własnego bezpieczeństwa pozwolę sobie podpisać tę wiadomość bez podawania swojego imienia i nazwiska. Mam nadzieję, ze dopięliście czego chcieliście.
Mama Karela

https://www.facebook.com/goldbaum.daze

P.S.Osobiście  neguję reakcje tego Pana i jego ataki na wiary,religie,tradycje w Polsce i w EU.Czy miał by odwagę    atakować     w    Izraelu,judaizm,gdy w ukrytych grafikach na FB nawet neguje wiarę żydowską?

Rozumiem że poglądy ma lewicowe ale nawet w Ramat Aviv, Tel Aviv, Israel,miejsce urodzenia tego Pana jak podaje,  reakcje prawne były by w  Izraelu  gwarantowane.

A tak atakuje ten Pan nawet Facebook o czym moderatorzy na FB nie wiedzą:

http://mareklipski.neon24.pl/post/103715,apel-matki-karela-goldbaum-z-warszawy-pobity-po-jego-reakcjach-na-facebook

Reklamy

6 myśli w temacie “Apel Matki Karela Goldbaum z Warszawy.Pobity po jego reakcjach na Facebook.

 1. Chłopak chce kasy i forsy dlatego tak reaguje.Ma problem psychiczny związany z dzieciństwem.Przykry przypadek.Jego interpretacje są pełne kompleksów,zwłaszcza że jest analfabetą nie znającym dobrze w piśmie….hebrejskiego.Szkoda.Tak samo nie zna gwary.Szkoda.Przecież może mieszkać w Izraelu ale nie chce do Armii Izraelskiej.Boi się odpowiedzialności za kraj,który nawet przez aktualną administrację USA jest atakowany.


  Proszę zwrócić uwagę na jego grę w której nie potępia palestyńskich morderców izraelskich dzieci w Izraelu.Mordy były wyjątkowo makabryczne a sprawcy otrzymywali potem miesięcznie (fakty)do 2500 Euro w więzieniu od organizacji w Palestynie i nie tylko.Również z dotacji EU.
  Z podatków EU w tym z Polski.Makabra.Podziękowania za link.

  Polubienie

 2. Nowy Ekran otrzymał przez internet(inne Blogi)taki tekst z 22.12.2013 o godzinie 21.00.

  Wszyscy
  Chazarski koczownik: „BEKA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO” http://www.savetubevideo.com/?v=bokGAxmL4ik Spośród niepoliczalnych nadużyć przez żydostwo naszej polskiej gościnności, powyższy przypadek być może na tym tle nie zrobi zbytniego wrażenia, jednak zasługuje na uwagę z tego prostego względu, że powyższy człowiek pluje nam w twarz całkiem jawnie, publicznie, i czerpie z tego nieopisaną sadystyczną satysfakcję. My kochani reprezentujemy wyższą cywilizację i kulturę od osobnika z powyższego filmu, dlatego nie zniżajmy się do jego poziomu. Apelujemy natomiast do ludzi którzy mogą posiadać informację nt. osobnika podającego się jako „Karol Goldbaum” o ich udostępnienie. Szczególnie o udostępnienie adresu zamieszkania „bohatera” powyższego filmu. Wolna Polska z przyjemnością go upubliczni mając nadzieję, że znajdzie się wśród nas niejeden rodak który także zechce podzielić się swoim zdaniem z p. „Goldbaumem”, ale patrząc mu przy tym prosto w chazarskie ślepia, a nie robiąc to przez internet. A303

  P.S. Profil chazarskiego plugastwa na pejs-zbuku: https://www.facebook.com/goldbaum.daze \Ps. Proszę bardzo: ul. Zamenhofa 4/27 Warszawa droga redakcjo Kontakt: karel.goldbaum@gmail.com Zobaczcie jak zdegradował żydowski szczur znak Polski Walczącej. Tam gdzie widać na filmie kotwicę i literę „P”, dorobił penisa i dwa jądra z lewej, czyli znak Polski Walczącej i penis z lewej strony. Litera „P” to czubek penisa. Na tej zasadzie gwiazda Dawida może przypominać otwór odbytnicy. Tylko kolor zmienić na brązowy. To chazarska prostytutka. Za nic nas już ma żydowskie bydło. Jedynym lekarstwem na takich jak on to kula między oczy.

  ;) Serdecznie dziękuję. Patriotów mieszkających w stolicy proszę o potwierdzenie adresu zamieszkania tego żyda. Następnie sugeruję zająć nim polskojęzyczną prokuraturę za znieważenie Narodu Polskiego (im więcej pozwów, tym lepiej) i naszych barw narodowych, które przez ów żyda zostały nazwane „biało-czerwoną szmatą”. Warto także zaobserwować reakcję środowisk żydowskich na ekscesy ich współplemieńców czyli pisać listy do żydowskiej organizacji „Otwarta Rzeczpospolita” (www.otwarta.org/) i zasygnalizować im skrajny brak „tolerancji” – z której obrony słyną. Listy wraz z ewentualną odpowiedzią lub jej brakiem (co jest bardziej prawdopodobne) upublicznić na Wolnej Polsce. Żydowi zrobić wizytę w domu albo na ulicy uwieczniając ją na kamerze. Materiał udostępnić na JewTube i roznieść go dzięki patriotycznym witrynom po całej Polsce.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s