Biednym, samotnym matkom urzędnicy zabierają dzieci!2800 dzieci w roku 2012?A 2014?


Odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, to już nie incydenty. To przerażająca reguła.To jest atak na rodziny w Polsce.

W 2012 roku dzieci   zostały   zabrane rodzicom tylko dlatego, że ci byli biedni, nie mieli mieszkania lub byli bez pracy!

SS-mani w Auschwitz też rozdzielali dzieci od rodziców. To co się traz dzieje w Polsce to wielka HAŃBA!

„W Polsce zaczyna działać biznes zabierania dzieci, biznes, w którym biorą udział zaangażowani weń urzędnicy, kuratorzy, psycholodzy i nie wykluczam, że i niektórzy sędziowie też” – pisze J. Wojciechowski.

Rodzinom, w których nie ma patologii należy pomagać, a nie odbierać dzieci – uzasadnia Arkadiusz Mularczyk.Sytuacje, w których odbiera się dzieci porządnym rodzicom, z domów, w których nie ma patologii i alkoholizmu, a jest tylko bieda, są skandaliczne.

  • Urzędnicy nie potrafią pomóc ludziom w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Chcą pozbyć się problemu. Złożenie wniosku o odebranie dzieci wydaje się najłatwiejsze. A to przecież patologia – ocenia Roman Górecki, prezes Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego „Nasze Gniazdo”.

Super Express  opisywał  dramatyczną historię Moniki S. (36 l.). Zdesperowana  kobietasamotnie wychowuje czworo dzieci. Zwróciła się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy z prośbą o pomoc w zakupie nowego pieca do grzania w domu. Urzędnicy uznali jednak, że zamiast jej pomóc, lepiej będzie zabrać jej dzieci.

1500 zl kosztuje dotacja dla rodzin zastepczych,i masz np 4 dzieci otrzymasz 6000 zl dotacji od panstwa.czy nie lepiej zostawic dzieci przy matce i dac te pieniadze matce?Juz czasami mysle ze jest to czysty biznes,eposob na zarabianie pieniedzy na dzieciach.

Więcej wkrótce.Gdzie są protesty?Gdzie politycy?Mafia Socjalna działa już w Polsce tak jak w EU?

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/biednym-matkom-urzednicy-zabieraja-dzieci_360098.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s